Супе

June 21, 2024

Рассолник

Састојци:Имам лонац од 2 литраГоведина – 450 гр.Кромпирпрекрупа од јечмаЛукШаргарепаПарадајз паста – 1 тбсп.Кисели краставци – 150 гр.Саламура од краставца...